Square plastic pot گلدان پلاستیکی مربعی سیدوس
گلدان پلاستیکی مربعی سیدوس

گلدان پلاستیکی چیست؟

گلدان‌های پلاستیکی یکی از انواع گلدان‌های موجود در بازار هستند که از پلاستیک تهیه شده و یک سوراخ استاندارد در زیر آن وجود دارد تا آب‌ اضافی از گلدان خارج شود. این گلدان‌ها دارای ویژگی‌های خاصی بوده که می‌توانند به بهترین شکل ممکن گل و گیاه را در خود نگه دارند.

Square plastic potگلدان پلاستیکی مربعی سیدوس
Square plastic pot

گلدان های پلاستیکی در طرح ها وابعاد گوناگون بسته به نیاز وهر سلیقه ای تولید وعرضه میگردد.

مجموعه تولیدی سیدوس یکی از برترین تولید کنندگان گلدان های پلاستیکی رنگی با بیش از 120نوع گلدان متناسب با سلایق مختلف در تمام کشور و همسایگان کشور عزیزمان می باشد.

Square plastic potگلدان پلاستیکی مربعی سیدوس
گلدان پلاستیکی مربعی سیدوس

با توجه به سلایق متفاوت, به تولید گلدان پلاستیکی مربعی ,در سایزهای متفاوت از کاکتوسی تا درختچه ای مبادرت ورزیدیم.

پرورش گل و گیاه در گلدان پلاستیکی مربعی از گذشته تاکنون مرسوم بوده ولی امروزه این کار رواج بیشتری پیدا کرده است.گلدان پلاستیکی مربعی یکی ازبهترین گلدان‌ها برای نگهداری گل و گیاه به شمار می‌رود. لازم است بدانید که گلدان‌ها نقش مهمی را در کیفیت و سلامت گیاهان ایفا می‌کنند.

Square plastic potگلدان پلاستیکی مربعی سیدوس
Square plastic pot

گلدان‌های پلاستیکی  مربعی در حال حاضر به صورت گسترده تولید و به بازار عرضه می‌شود و از آن جا که دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد است، بسیاری از افراد برای ساختمان ها و ویلاهای خود از این گلدان‌ها استفاده می‌کنند.

Square plastic potگلدان پلاستیکی مربعی سیدوس
Square plastic pot

کاربرد گلدان بزرگ پلاستیکی

گلدان پلاستیکی  مربعی یکی از محصولاتی است که باید با وسواس بالایی خریداری شود. شما باید در هنگام خرید این گلدان‌ها به زهکشی و کیفیت گلدان توجه بسیاری کنید. استفاده از مواد شیمیایی در ساخت گلدان‌ها می‌تواند به گل و گیاه شما آسیب برساند.

به همین دلیل در هنگام خرید گلدان‌ پلاستیکی خصوصا گلدان پلاستیکی مربعی به متریال گلدان توجه داشته باشید. مجموعه تولیدی سیدوس برای ساخت انواع گلدان‌پلاستیکی رنگی از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده می‌نماید و از این رو گلدان‌های تولیدی این مجموعه تولیدی جایگاه بسیار مناسب برای گل و گیاه است.

Square plastic potگلدان پلاستیکی مربعی سیدوس
گلدان پلاستیکی مربعی سیدوس

برای سفارش باکیفیت‌ترین و مدرن‌ترین گلدان بزرگ پلاستیکی خصوصا گلدان پلاستیکی مربعی با شماره 09308743868تماس حاصل نمایید.

گلدان‌ پلاستیکی  مربعی سیدوس را می‌توان برای زیباسازی فضای شهری، ویلاها، محوطه بیرونی ساختمان، روف گاردن، لابی ساختمان‌ها و … استفاده کرد. به طور کلی هر کجا که نیاز به استفاده از گل و گیاه در ابعاد و اندازه های مورد نظر هر شخصی باشد سیدوس است که همراه شماست، و گلدان‌ پلاستیکی سیدوس مورد استفاده هر سلیقه ونیازی  قرار می‌گیرد.

Square plastic potگلدان پلاستیکی مربعی سیدوس
گلدان پلاستیکی مربعی سیدوس

زیرا این محصول وزن بسیار متناسبی دارد و سنگینی آزار دهنده ای به همراه نخواهد داشت. بنابراین شما با استفاده از این گلدان می‌توانید انواع گل و گیاه را در داخل آن قرار داده و برای زیباسازی از آن استفاده کنید. این گلدان‌ها عمری طولانی دارند و به دلیل تولید وعرضه بدون واسطه، بسیار مقرون به صرفه هم هستند.

در این مطلب بیشتر در خصوص کاربری گلدان های پلاستیکی خصوصا گلدان پلاستیکی مربعی توضیح دادیم.

Square plastic potگلدان پلاستیکی مربعی
Square plastic pot
گلدان پلاستیکی مربعی سیدوس

مزایای گلدان پلاستیکی

از ویژگی ها و مزایای اصلی گلدان های پلاستیکی مربعی یا هر شکل دیگر می توان به این نکته اشاره کرد که این گلدانها دارای مقاومت و استحکام بسیار زیادی در مقابل عوامل محیطی و شرایط جوی می باشند.

بر خلاف گلدانهای سفالی گلدان های پلاستیکی دارای وزن پایینی هستند به همین دلیل جابجایی آنها بسیار آسان می باشد اما در مقابل وزن پایینی که دارند دارای استحکام زیادی می باشند.

انعطاف پذیری بسیار بالا

کیفیت ساخت عالی

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

تنوع بالا در طرح و رنگ

آبیاری استاندارد و نگهداری آب مناسب

خروج نمک‌های مضر از خاک

مقاومت بالا در برابر ضربه

عدم تغییر رنگ در طول زمان

استفاده از بهترین متریال در ساخت گلدان

شستشوی و نظافت بسیار ساده

عدم ایجاد آلودگی و ضرر برای محیط زیست

Square plastic potگلدان پلاستیکی مربعی
گلدان پلاستیکی مربعی سیدوس

چرا گلدان پلاستیکی بخریم؟

شاید با خود بپرسید که چرا همواره افرادی تاکید دارند که از گلدان پلاستیکی برای زیباسازی استفاده کنید. گلدان‌های پلاستیکی دارای مزایا و ویژگی‌های بسیار مهمی از جمله مقاومت بالا در برابر ضربه، تنوع در طرح و رنگ، عدم ترک و یا شکستگی، کیفیت ساخت بسیار بالا، جنس عالی، زیبایی خاص و منحصر به فرد، وزن سبک و حمل راحت است.

ولی از مهم‌ترین دلایلی که باعث شده بسیاری از افراد برای زیباسازی محیط بیرونی از گلدان‌های پلاستیکی خیلی بزرگ استفاده کنند، قیمت مناسب این گلدان است. بنابراین افراد با هزینه پایین‌تری می‌توانند این گلدان را به صورت عمده خریداری نمایند.

 

تدوین:مینو غفوری ساداتیه

آدرس اینستاگرام:gooldono.stand.sidoos@

تلفن:09308743868