گیاهان جاذب عشق در فنگ شویی(10گل) درَمجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوس Love-attracting plants in Feng Shui (10 flowers) in Sidoos plastic vase production collection
گیاهان جاذب عشق در فنگ شویی(10گل)
فنگ شویی همانطور كه مي‌دانيد در گياهان نقش بسيار مهم و موثري دارند به طوري كه امروزه جذب فوری ثروت با گیاهان در فنگ شویی داراي اهميت بسيار زيادي شده است، بهتر است بدانيد كه گياهان فنگ شويي مي‌توانند در جذب عشق و ايجاد روابط عاطفی نيز نقش بسيار موثري داشته باشند كه در ادامه به معرفي 10 گیاه جذب عشق در فنگ شویی پرداخته ايم.
گیاهان جاذب عشق در فنگ شویی(10گل) درَمجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوسLove-attracting plants in Feng Shui (10 flowers) in Sidoos plastic vase production collection
مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوس

چه گياهاني براي جذب عشق در فنگ شويي موثر هستند؟ 

گياهان بسياري زيادي در فنگ شويي وجود دارند مي‌توانند به جذب عشق كمك نمايند كه اين گياهان شامل گل قاشقي، اركيده، داوودي، گل صد توماني، اسطوخودوس، يشم، سانسوريا، نرگس و … باشد.

معرفي گياهان فنگ شويي براي جذب عشق

همانطور كه گفته شد گياهان در جذب عشق داراي اهميت بسيار زيادي مي‌باشند و مي‌توانند روابط عاشقانه شما را بهبود ببخشند، به طور كلي گياهان داراي انرژي مثبت هستند به طوري كه در چين باستان افراد به جذب عشق در فنگ شویی معتقد مي‌باشند؛ در ادامه چند گياه موثر براي جذب عشق و روابط عاشقانه در فنگ شويي را به شما عزيزان معرفي كره ايم.

 

اسطوخودوس يكي از گياهان جذب در فنگ شويي

اگر به دنبال يك گياه بسيار موثر و محبوب در زمينه جذب عشق در فنگ شويي هستيد بهتر است بدانيد كه گياه اسطوخودوس يكي از بهترين گياهان مي‌باشد كه امروزه نگهداري و پرورش اين گياه در خانه از اهميت بسيار زيادي برخوردار شده است.

 

Lavender in Sidoos plastic vase production setاسطوخودوس در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوس
Lavender in Sidoos plastic vase production set

بايد توجه داشته باشيد كه گياه آپارتماني اسطوخودوس مي‌تواند به كاهش استرس و همچنين ايجاد آرامش كمك بسيار زيادي به شما و افراد خانواده بكند كه همين امر داراي تاثير بسيار زيادي مي‌باشد.

گل پیونی براي جذب عشق در فنگ شويي

گل پيوني يا همان صد توماني نشانه زيبايي زنانه در خانه است، اساتيد فنگ شويي بر اين باور هستند كه اين گل يكي از گياهان جذب عشق در فنگ شويي است و مي‌تواند تاثير بسيار زياد و خوبي  در زندگي و رابطه شما داشته باشد اما بهتر است از قرار دادن گل صد توماني در اتاق خواب خود اجتناب كنيد.

 

گل صد توماني در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوسPeony flower in Sidoos plastic vase collection
گل صد توماني در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوس

فنگ شويي با گل اركيده

يكي از گل هاي بسيار زيبا و محبوب در ميان افراد گل اركيده است، همانطور كه مي‌دانيد اين گل بسيار دوست داشتني در زيبايي نماي خانه تاثير بسيار زيادي دارد و مي‌تانيد آن را در هر كجاي خانه كه علاقه مند هستيد نگهداري كنيد.

گل اركيده در فنگ شويي داراي تاثير بسيار زيادي است به طوري كه مي‌تواند در روابط عاشقانه انسان ها تاثير بسيار خوبي به جا بگذارد.

 

گل ارکیده در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوسOrchid flower in Sidoos plastic vase collection
Orchid flower in Sidoos plastic vase collection

 

بامبو گیاه جذب عشق در فنگ شویی

اگر تا كنون در خانه خود از گياه بامبو نگهداري كرده باشيد قطعا متوجه انرژي مثبت و بسيار خوب اين گياه در خانه خود شده ايد، بهتر است بدانيد كه نگهداري از گياه بامبو در خانه كار بسيار آساني مي‌باشد به طوري كه شما عزيزان مي‌توانيد با نگهداري اين گياه در منزل خوب به راحتي شاهد انرژي مثبت و بسيار خوب اين گياه آپارتماني باشيد.

 

گیاه بامبو در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوسBamboo plant in Sidoos plastic pot production set
گیاه بامبو در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوس
Bamboo plant in Sidoos plastic pot production set

به طور كلي نگهداري 3 عدد بامبو در خانه نشانه شادي و نگهدراي از 5 عدد آن نشانه سلامتي است، و تعداد بيشتر آن به خوش شانسي و ثروت شما كمك مي‌كند.

گل قاشقي در فنگ شويي

تصفيه كردن هوا يكي از ويژگي هاي موثر و بسيار خوب گياه قاشقي است، اين گياه داراي انرژي بسيار زيادي مي‌باشد و ميزان اكسيژن را در خانه افزايش مي‌دهد، اين گياه بسيار زيبا مناسب براي نگهداري در خانه است به طوري كه مي‌توانيد به راحتي به مراقبت كردن از آن در خانه خود بپردازد.

 

گل قاشقی در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوسKashki flower in Sidoos plastic vase collection
گل قاشقی در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوس

گياه سانسوريا براي جذب عشق

اگر به دنبال يك گياه با نگهداري آسان هستيد و قصد داريد به جذب عشق در فنگ شويي بپردازيد بايد توجه داشته باشيد كه يكي از بهترين گزينه ها براي شما گياه زيبا و دوست داشتني سانسوريا است، به طور كلي اين گياه يكي از گياهان بسيار قوي و محبوب در فنگ شويي به حساب مي‌آيد كه امروزه افراد بسيار زيادي به نگهداري آن در خانه مي‌پردازند.

سانسوریا در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوسCensoria in Sidoos plastic vase production line
سانسوریا در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوس

تاثير گل نرگس در فنگ شويي

با توجه به عقيده اساتيد فنگ شويي گل نرگس ميتواند به روابط شما و جذب عشق كمك بسيار زيادي كندو در بسياري از موارد اين گياه مي‌تواند در شرايط شغلي شما نيز تاثير بسيار خوبي به جاي بگذارند، اگر به دنبال يك گياه مناسب براي خانه خود هستيد بايد توجه داشته باشيد كه گل نرگس يكي از گزينه هاي مناسب مي‌باشد.

گل نرگس در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوسNarcissus flower in Sidoos plastic vase collection
گل نرگس 

گياه يشم چه تاثيري در جذب عشق دارد؟

بهتر است بدانيد كه گياه يشم نيز يكي از گياهان موجود در فنگ شويي است كه بسياري از افراد از اين گياه آپارتماني در خانه خود مراقبت مي‌كنند، گياه يشم نه تنها به جذب عشق كمك ميكنند بلكه در افزايش ثروت و همچنين از بين بردن انرژي منفي بسيار تاثير گذار است.

 

گياه يشم در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوسJade plant in Sidoos plastic vase production collection
گياه يشم در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوس 

يكي از موارد ديگر كه بايد به آن توجه داشته باشيد كه بهتر است اين گياه را صورت زوج نگهداري كنيد به طوري كه نگهداري دو عدد گياه يشم مي‌تواند به آسودگي و آرامش شما كمك نمايد.

گل داوودي در فنگ شويي

بايد توجه داشته باشيد كه يكي ديگر از گياهان موثر در فنگ شويي گل داوودي است زيرا با توجه به گفته اساتيد فنگ شويي اين گل مي‌تواند به محكم شدن پايه روابط شما كمك كرده و همچنين به آرامش افراد خانواده كمك بسيار زيادي كند كه اين امر داراي اهميت بسيار زيادي مي‌باشد.

گل داوودی در مجموعه تولیدی گلدان پلاستیکی سیدوسChrysanthemum flower in Sidoos plastic vase collection
گل داوودی 

كلام پاياني

بهتر است بدانيد كه گياهان در فنگ شويي از اهميت بسيار زيادي برخوردار هستند به طوري كه مي‌توانند به جذب ثروت، ايجاد آرامش و همچنين جذب عشق كمك بسيار زيادي كننده، ما در اين مطلب به معرفي بهترين گياهان جذب عشق در فنگ شويي پرداخته ايم تا شما عزيزان بتوانيد گياه مناسب و مورد نظرتان را براي بهبود روابط خود كمك نماييد.

سوالات متداول گياهان جذب عشق در فنگ شويي

  • گياهان جذب عشق در فنگ شويي چه تاثيراتي دارند؟
    بهتر است بدانيد كه گياهان جذب عشق مي‌توانند به محكم شدن روابط و ايجاد عشق و صميميت در خانه شما كمك نمايند و همچنين باعث افزايش آرامش در خانه شما مي‌شود.
  • چه گياهاني براي جذب عشق در فنگ شويي موثر هستند؟
    گياهان بسياري زيادي در فنگ شويي وجود دارند مي‌توانند به جذب عشق كمك نمايند كه اين گياهان شامل گل قاشقي، اركيده، داوودي، گل صد توماني، اسظوخودوس، يشم، سانس.ريا، نرگس و … باشد.

 

تدوین:مینو غفوری ساداتیه

آدرس اینستاگرام:gooldono.stand.sidoos@

تلفن:09308743868